CETAH 2004

Záhada bermudského trojúhelníku

Letos přijelo na Morávku pětapadesát suchozemských krys a dostaly nabídku, stát se námořníky na letadlové lodi Green Valley. Protože všichni prošli psychologickými i fyzickými testy, zaměstnali jsme je jako plavčíky za jeden dolar denně. A vypluli jsme. Začali jsme je učit pracovat na lodi, bojovat se svou leností, počasím ale třeba i piráty.

Povyšování Povyšování Povyšování

Po několika dnech přišel tajný úkol shora - dostali jsme se k bermudskému trojúhelníku a měli jej prozkoumat. Po tom, co jsme o tom četli, nám běhal mráz po zádech. Mezi tím se někteří plavčíci dostali do vyšších funkcí a vydělávali už i pět, šest dolarů.
Začali jsme zkoumat danou lokalitu, ale na nic zvláštního jsme nepřišli. Najednou, z ničeho nic, přišla bouře, narazili jsme na útes a ocitli se na neznámém ostrově. Přístroje přitom nezaznamenaly nic zvláštního, ostrov ani nebyl v mapě. Posbírali jsme pár věcí, co vyvrhly mořské vlny a začali žít jako trosečníci. Museli jsme najít vodu, jídlo a prozkoumat ostrov. Našli jsme ale také nějaké staré hroby, které nám pomohly najít poklad.

Domorodci:) Domorodci:)

Už to vypadalo, že zůstaneme na ostrově na věky, když jednou v noci se na obzoru objevilo světlo. Začali jsme vysílat záchranné signály, loď ale nejdříve nereagovala a začala se vzdalovat. Nakonec ale přece jen její záchranné čluny dorazily k ostrovu a zachránily nás. Byli jsme těm Maročanům docela vděční. Hodili nás až na Bahamy, kde jsme mohli utratit vydělané peníze v obchodě nebo na dražbě. Ze čtyř z nás se stali kapitáni, a bylo to hodně náročné, udělat závěrečné zkoušky před neoblomnou komisí. Když pro nás na pevninu přijely dva autobusy, aby nás dovezly domů, vzniklo další moře - moře slz loučení...

Beďa s Látysem... Další záhada...

1999    2000    2003 (FBI)   
2004 (Záhada bermudského trojúhelníku)


© Indošek

(c) 2000-2005